16 Ocak 2012 Pazartesi

Gözlüksüz 3 boyutlu TV

Toshiba’nın 55 inç boyutundaki televizyonu 55ZL2, 3D deneyimini kullanıcılara gözlüksüz olarak yaşatabiliyor. Toshiba’Dünya’nın ilk gözlüksüz 3D televizyonu 55ZL2 modeli 139 cm (55 inç) boyutunda ve 3D izlemek için gözlük kullanmak gerekmiyor. Üstelik Quad Full HD özelliği sayesinde çok sayıda kişi aynı anda 3D görüntü deneyimi yaşayabiliyor.

Modelde aynı ekrandan dokuz görüntü elde etmek için 3840 x 2160 piksel gömülü panel, yani Quad Full HD çözünürlüğüne eşdeğer olan panel de yer alıyor.

55ZL2′nin bir diğer özelliği ise 2D içerikleri Quad Full HD çözünürlüğünde görüntüleme. 8 MP kamera ile çekilmiş olan görüntüleri kaliteden ödün vermeden gösterebiliyor.

Modelde aynı ekrandan dokuz görüntü elde etmek için 3840 x 2160 piksel gömülü panel, yani Quad Full HD çözünürlüğüne eşdeğer olan panel de yer alıyor.

55ZL2'nin bir diğer özelliği ise 2D içerikleri Quad Full HD çözünürlüğünde görüntüleme. 8 MP kamera ile çekilmiş olan görüntüleri kaliteden ödün vermeden gösterebiliyor.

TOSHIBA 55ZL2'NİN ÖZELLİKLERİ
Quad Full HD / 16:9 LCD panel, 3840 x 2160 piksel ve LED arka ışıklandırma

CEVO-ENGINE tarafından desteklenmektedir.

3D gözlükleri ortadan kaldıran teknoloji

• Otomatik kalibrasyon

3D Resolution +

Kişisel TV uygulamalarının kullanım kapasitesi dört kişiye yükseltilmiştir.

SMART-TV özellikleri: Toshiba alanlarına geçiş izni, entegre WLAN bağlantısı, Windows 7 uyumlulukları, dış HDD bağlantılı USB kayıtları, Toshiba uygulama bağlantıları.

DVB-T, DVB-T2, DVB-C ve DVB-S / S2 gömülü tuner özelliği.

                                                  Gözlüksüz 3 boyutlu TV Resimleri

FriendFeed ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Tasarlayan siteler Bilgi Kutsaldır Öğrenince.. & Tüm Kitap Özetleri... |